Njoftim:

 

 

Duke filluar prej 11 qershorit 2020, hiqet karantina 14 ditore per ata qe vijne nga jashte ne Turqi.

 

Ky njoftim perfshin edhe ata qe kane ardhur me pare dhe ende nuk e kane plotesuar periudhen 14 ditore te karantinimit

Adresa

Ambasada Shqiptare
Ebu Ziya Tevfik sok. No. 17,
Çankaya, Ankara

Tel / Fax

Tel. +90312 4416103
Fax.+ 90312 4416109
Nr. i emergjences : +90 549 561 19 85

E-MAIL

embassy.ankara@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E hënë- E premte
09:00 - 17:00