Seria nr 2 i emisionit promovues 'Wie is De Mol?' ('Cili eshte i infiltruari?') 2022, xhiruar ne Shqiperi

Ju ftojmë të ndiqni më poshtë episodin e dytë të emisionit të famshëm promovues holandez 'Wie is de Mol?', shoqëruar me titra në anglisht.  Sezoni i 22-të i emisionit "Wie is De Mol?" është xhiruar tërësisht në sfondin e peizazheve të bukura të Shqipërisë. Episodin e plot

 

Seria nr 1 i emisionit promovues 'Wie is De Mol?' ('Cili eshte i infiltruari?') 2022, xhiruar ne Shqiperi

Ju ftojmë të ndiqni më poshtë episodin e parë të emisionit të famshëm promovues holandez 'Wie is de Mol?', shoqëruar me titra në anglisht.   Sezoni i 22-të i emisionit "Wie is De Mol?" është xhiruar tërësisht në peizazhet e bukura të Shqipërisë. Episodi i plotë mund

 

Shqipëria destinacion i emisionit holandez “Wie is de Mol?” 2022

Shqipëria është përzgjedhur si destinacion për xhirimet e 12 serive të sezonit 22 për vitin 2022 të emisionit televiziv më të shikuar në Holandë, Wie is de Mol? (Cili është i infiltruari?). Në emisionin me audiencë prej mbi 4 milionë shikuesish, 11 konkurrentë, personazhe VIP hol

 

Ministrja për Punët e Jashtme të RSH znj. Olta Xhaçka takon Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO: Shqipëria mbështet reformat e ndërmarra nga kjo organizatë

Në kuadër të pjesëmarrjes në Sesionin e 41-të të Konferencës së Përgjithshme të UNESCO-s, Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, zhvilloi një takim me Drejtoreshën e Përgjithshme të UNESCO-s, Audrey Azoulay.  Në këtë takim u shkëmbyen mendime mbi nevojë

 

Adresa

Ambasada Shqiptare
Hoge Nieuwstraat 22, 2514 EL The Hague ,
2518 BD The Hague

Tel / Fax

Tel. +31 70 427 2101
Fax. +31 70 427 2083
Nr. i emergjences : +31616275159

E-MAIL

embassy.hague@mfa.gov.al
embalba@xs4all.nl

Orari zyrtar

E hënë- E premte
09:30 - 16:30