Ambasadori Ridi Kurtezi takoi Zv. Kryeministrin dhe Ministrin e Investimeve Kapitale, z. Ervin Ibraimovic.

Ambasadori Ridi Kurtezi takoi Zv. Kryeministrin dhe Ministrin e Investimeve Kapitale, z. Ervin Ibraimovic. Gjatë takimit u diskutuan çështje të bashkëpunimit ekonomik dhe ecuria e disa projekteve të përbashkëta. Ambasadori riafirmoi qëndrimin e Qeverisë shqiptare për të zgjeruar dhe për të intensifikuar më tej marrëdhëniet dypalëshe.

Adresa

Ambasada Shqiptare
Bulevar Dzordza Vashingtona br.98
Capital Plaza, 81000 Podgorica Montenegro

Tel / Fax

Tel: +38220671772
Fax: +38220671772
Emergjencat: +382 67 288 757

E-MAIL

embassy.podgorica@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E hënë- E premte
09:00 - 17:00