Afrimi mes dy popujve

Pritëm në Ambasadë fotografin e mirënjohur Roland Tasho dhe diskutuam mbi projektin e tij të fundit që synon të promovojë shqiptarët e suksesshëm në Hungari. Përfitojmë nga rasti ta falenderojmë z. Tasho, Ministrin e Diasporës, z. Pandeli Majko, dhe Ambasadën e Hungarisë në Tiranë për mbështetjen e këti projekti që kontribuon në afrimin mes dy popujve.
26.06.2019

Adresa

Ambasada Shqiptare
Budapest 1062;
Andrassy ut 132; 2/3, Hungary

Tel / Fax

Tel: +3613361098
Cel: +36 30 201 3676
Fax. +3613361098
Numri i emergjencave +36 30 201 3676

E-MAIL

embassy.budapest@mfa.gov.al

Orari zyrtar

E henë- E enjte: 8:30-17
E premte: 8:30-14:30
Sherbimi konsullor
E henë - E premte 10-12